pondělí 14. července 2014

July Book Photo Challenge: 7., 8. a 9. den

Posledních pár dnů bylo docela hektických a já si prostě nenašla čas cokoli přidat. Před pár dny jsem se celý večer rozhodovala, jestli si pořídit nebo nepořídit čtečku a pak, když jsem si ji konečně objednala bylo tolik hodin, že už se mi nic přidávat nechtělo. Další den jsem spíše jenom četla a pak byla ve městě a taky jsem si nenašla čas. Předevčírem u nás šíleně pršelo a bouřilo a několikrát za den nám vypadla elektřina. Odpoledne jsem si pak šla vyzvednou balíček knížek do Zásilkovny a ještě i svou novou čtečku (o té jindy) a když jsem přišla domů, zjistila jsem, že nemám klíče a po chvíli vzpomínání jsem si uvědomila, že zůstaly ležet v Zásilkovně, kde už v té době bylo samozřejmě zavřeno. Hurá. Takže jsem musela přes celé město k babičce pro náhradní klíče a zase zpátky domů a to jsem už byla úplně vyplivnutá. Doma jsem samozřejmě zkoušela, jak funguje čtečka a v noci jsem nespala, protože jsem byla ve stresu z toho, že jsem ztratila klíče a bála jsem se, že je tam druhý den už nenajdu. To by byl malér… Naštěstí jsem je našla a dneska jsem si taky konečně našla chvilku na zveřejnění dalších fotek. Nicméně, pozítří odjíždím pryč, takže zítra si musím ještě pár článku připravit a je to v poslední době nějaký frmol :)

Ale teď už konečně ty fotky…

Květiny
Vybrala jsem i tématickou knihu…


Hezky nám rozkvetla…Milovaná
Oblíbený Zaklínač


Tuhle povídkovou sbírku mám prostě nejradši…


Nostalgie
Naprosto jasná volba, nic jiného mě k tomuto tématu ani nenapadlo.Třetí díl je asi můj nejoblíbenější…8 komentářů:

Ilona Dolezalova řekl(a)...

HP to je asi první série/knížka na kterou si vzpomenu, když se řekne nostalgie. Jinak jsou to krásné fotky, jen Zaklínače mě nikdy neokouzlil. :)

Julča řekl(a)...

No jo :) Harry Potter - klasika.. Myslím, že toho si ráda přečtu i za dvacet, padesát let.. A Zaklínač - doma mám druhý díl, ale jaksi jsem ještě nesehnala první, tak to budu muset napravit a zkusím si ho přečíst :)

Michaela Vavrinova řekl(a)...

Nostalgie je vazne trefna :)

MooX řekl(a)...

Všechny to jsou krásné fotky. :)

Knižné Maniačky řekl(a)...

Pekné fotky :3 a tá ruža wau..

Derpette řekl(a)...

Moc hezký fotky, hlavně Emma :) Zaklínače zrovna čtu, jsem u Křtu ohněm. Ale Meč osudu se mi zatím líbil nejvíc, ty povídky mi sedly nějak líp než romány.

Q.ee řekl(a)...

Tyhle knihy jsou přesně moje :-) Jak Emma, tak Zaklínač i Harry Potter. Lépe jsi vybrat nemohla a fotky jsou krásné. :-)

Ettelëa řekl(a)...

RE: Všem moc děkuji za krásné komentáře, jsem moc ráda, že se vám fotky líbí! :)

Derpette: Jojo, povídky připadají asi všem lepší než romány. Ono to tak asi bude, Sapkowski prostě umí lépe povídky, ale ani romány nejsou špatné. Jsem zvědavá na tu novou knížku o Geraltovi, která by měla vyjít…

Okomentovat

Moc děkuji za každý komentář!